SOUTHERN TIER DART LEAGUE

FINAL RESULTS

4/11/2010

 

 

CLASSIC CONFERENCE CHAMPIONS

 

SIDELINES GOLD WIDOWS

 

BRANDON ROGERS

ALBE BODOLUS

JOHN CONTI

DALE CURTIS

 

 

CLASSIC CONFERENCE CHAMPION RUNNERUPS

 

BALL BUSTER’S, INC.

 

JOE LYNCH

RICK DELOUSIA

DENE ROUNDS

BOB CEASE

 

*******************************************************************

 

 

A CONFERENCE CHAMPIONS

 

MATTY B’S BALLZ OUT

 

TONY PIETROSANTI

JOHN GOBER, JR.

JOSH BENEVIT

MICHAEL WASSER

BOB LATEER (SUB)

 

 

A CONFERENCE RUNNERUPS

 

VFW #478 TITANS

 

LEE MOSCHAK

COREY BOND

MIKE O’DONOVAN

D.J. ARMSTRONG

 

 

B CONFERENCE CHAMPIONS

 

SACH’S TEE HOUSE NO. 6’S

 

BOB ALAPECK

MIKE SCHOONMAKER

MARK O’MALLEY

GORDIE FLUHARTY

 

 

B CONFERENCE CHAMPION RUNNERUPS

 

STU’S PLACE SCRAPPERS

 

JOHN YOEST

MIKE YOEST

TODD CONRAD

MARIO PALOMBO

 

*******************************************************************

 

C CONFERENCE CHAMPIONS

 

MARY’S MERCENARIES

 

ROB WEISS

SCOTT GOGA

JARED MCMULLEN

BOB HAMM

JOHN GOBER, SR.

 

C CONFERENCE CHAMPION RUNNERUPS

 

MY UNCLE’S PLACE

 

BRIAN CONNOR

ADAM SMITH

ANDY BUTT

CHRIS OSTEEN

 

 

 

 

 

 

 

D CONFERENCE CHAMPIONS

 

BIG DADDY O’S DUFFY’S DIMWITS

 

TERRY DUFFY

JOHN CHANDLER

BILL RYAN

TOM INGRAHAM

STEVE BANAS

 

D CONFERENCE CHAMPION RUNNERUPS

 

MY UNCLE’S PLACE YARDBIRDS

 

DENNIS DAVISON

MATT FLETCHER

DAVE LINDSEY

MATT BOTTING

 

*******************************************************************

 

 

 

E CONFERENCE CHAMPIONS

 

MCGIRK’S PUB JERKS

 

ERIC WRIGHTER

JEFF TIDERENCEL

ANDY CLUGSTONE

JAKE MIKA

 

E CONFERENCE CHAMPION RUNNERUPS

 

O’NEILL’S OUTLAWS

 

JOE FINNEGAN

BRIAN O’NEILL

BOB O’NEILL

TYLER FENESCEY

 

 

 

 

 

F CONFERENCE CHAMPIONS

 

MATTY B’S MISFITS

 

KAREN SPRINGER

STEVE CALETKA

GARY ROBBINS

CHAD WOOD

 

 

 

F CONFERENCE CHAMPION RUNNERUPS

 

OCTAGON INN CLARKIE’S ANGELS

 

WENDY BRIGHTSEN

CINDY QUARELLA

CHRIS CLARK

SHARON HAND

 

*******************************************************************

 

 

 

G CONFERENCE CHAMPIONS

 

DOWNTOWN QUARTERBACK

 

DAN BANNON

JOSH BARTON

JOHN KOCIK

MARC DILLER

 

 

G CONFERENCE CHAMPION RUNNERUPS

 

BIG DADDY’S O’S NEWBIES

 

BRUCE BRINK

JOSE PABON

TONY AUGUSTINE

JOE STRILEY

KEVIN CARD (SUB)

 

 

 

 

 

 

 

 

H CONFERENCE CHAMPIONS

 

FALSTAFF’S LAST RESORT

 

MELISSA WESCOTT

JUSTIN KNIFFEN

CASEY MATIAS

LEON CANFIELD

 

H CONFERENCE CHAMPIONS RUNNERUPS

 

MAD MONK’S SPLACK A MONK

 

MELISSA DIRIENZO

JAY SIMMONS

JORDAN ALLEN

JOE WILCOX